آتی نگرمهر ، هیچگونه شعبه و نمایندگی مجاز برگزاری دوره آموزشی و یا فروش زالو در سطح ایران و خارج از کشور ندارد و هر گونه سوء استفاده از نام و آرم این شرکت پیگرد قانونی دارد.

جهت حصول اطمینان هر گونه عقد قرارداد با شماره 02166967620 تماس حاصل فرمایید. با تشکر

مشاوره و سرمایه گذاری

مشاوره و مدیریت سرمایه گذاری، شناسایی بهترین فرصتهای سرمایه گذاری


یکی از نیازهای اساسی سرمایه گذاران ایرانی داخل و خارج کشور، دسترسی به شرکتها و موسسات قابل اطمینانی است که بتوانند متناسب با شرایط آنها، بهترین فرصتهای سرمایه گذاری را در اختیار آنها قرار دهد. بدین منظور ما در آتی نگرمهر حداکثر سعی خود را بر آن داشته ایم تا با گردآوری مجموعه ای از متخصصان و کارشناسان سرمایه گذاری بخشهای مختلف، به بهترین وجه ممکن به این تقاضا پاسخ دهیم.

 

پارامترهای مهم در ارائه پیشنهادات سرمایه گذاری

با توجه به آنکه یک گزینه خوب سرمایه گذاری برای یک فرد، لزوما برای سایر افراد هم گزینه خوبی نخواهد بود، لذا ما سعی خواهیم نمود فرصتهای سرمایه گذاری را متناسب با شرایط افراد به آنها ارائه نمائیم.

برای اینکار طی یک جلسه نیازسنجی، برآوردی از امکانات و توانائیهای فرد بر اساس پارامترهای مهم در انجام سرمایه گذاری صورت می گیرد. مجددا تاکید می شود برگزاری جلسه نیازسنجی، پیش نیاز هر گونه مشاوره سرمایه گذاری می باشد.

یکی از مهمترین این پارامترها میزان ریسک پذیری فرد است. بر اساس اصول مالی و اقتصادی بین میزان بازده مورد انتظار هر طرح سرمایه گذاری و میزان ریسک آن رابطه عکس وجود دارد. این موضوع به معنی آنست که به هر چه بخواهیم اطمینان بیشتری از بازده سرمایه گذاری خود داشته باشیم، بازده کمتری نیز دریافت خواهیم نمود ( بطور مثال اوراق مشارکت دولتی یا سپرده بانکی حداقل بازده فاقد ریسک برای سرمایه گذارن هستند )، اما ریسک پذیری تنها یکی از پارامترهای تاثیرگذار بوده و عوامل دیگری نیز مطرح می باشند که باید مورد بررسی قرار گیرند.

. مشاوره سرمایه گذاری

در بخش مشاوره سرمایه گذاری، بر اساس نیازسنجی صورت گرفته، جلسه ای با حضور مقاضی و یک یا چند کارشناس مرتبط با موضوع (بر حسب نیاز و ضرورت) تشکیل و اطلاعات مورد نیاز سرمایه گذار در اختیار ایشان قرار می گیرد. حال در صورتیکه پس از پایان جلسه مشاوره، متقاضی نیاز به بررسی و ارزیابی های بیشتری هم داشته باشد می تواند از سایر خدمات شرکت بهره مند شود
( سایرخدمات ما : مطالعات اقتصادی، ارزیابی طرح و تهیه طرح توجیهی، جمع آوری اطلاعات اقتصادی ).

هزینه برگزاری این جلسات بسته به درخواست متقاضی، تعداد کارشناسان و مدت زمان جلسه مشخص خواهد گردید. اما هزینه برگزاری جلسه نیازسنجی، پانصد هزار ريال و مدت آن 45 دقیقه می باشد.

2. مدیریت سرمایه گذاری

این بخش مربوط به متقاضیانی خواهد بود که قصد دارند سرمایه اشان توسط متخصصین سرمایه گذاری شرکت، در بخش های مورد نظر آنها سرمایه گذاری گردد. در این بخش پس از نیازسنجی و تعیین چارچوب دقیق خواسته های مورد نظر سرمایه گذار، قراردادی با توافق طرفین تنظیم و بر اساس آن تیم سرمایه گذاری شرکت اقدام به سرمایه گذاری در بخش های مورد نظر می نماید.

کارمزد ارائه این خدمات بر اساس توافق طرفین خواهد بود.

 

جهت تعیین وقت و برگزاری جلسه نیازسنجی با شماره 09392074627 تماس حاصل فرمائید.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت مهندسی آتی نگر مهر می باشد .