آتی نگرمهر ، هیچگونه شعبه و نمایندگی مجاز برگزاری دوره آموزشی و یا فروش زالو در سطح ایران و خارج از کشور ندارد و هر گونه سوء استفاده از نام و آرم این شرکت پیگرد قانونی دارد.

جهت حصول اطمینان هر گونه عقد قرارداد با شماره 02166967620 تماس حاصل فرمایید. با تشکر

مشاوره و تحلیل آماری

ارائه مشاوره و تحلیل تخصصی آماری به پژوهشگران ، دانشجویان ، اساتید دانشگاه ، شرکتهای مشاوره ، ادارات و نهادها با استفاده از نرم افزار SPSS

آماده ایم تا در اسرع وقت و با قیمت مناسب، با در اختیار داشتن تخصص و تجربه کافی، مشاوره و تحلیل آماری تحقیقات علمی پژوهشگران محترم و پایان نامه ها و پروژه های دانشجویی و همچنین تجزیه و تحلیل آماری پرسشنامه ها و اطلاعات حاصل از آزمایشات علمی را ، با استفاده از نرم افزار spssبه انجام برسانیم.         

تحلیل آماری حسب درخواست متقاضی محترم شامل برخی از موارد زیر خواهد بود:

تحلیل توصیفی با نمودارهای آماری – آزمون نرمال بودن مشاهدات (آزمون کلموگروف اسمیرنف)- آزمون فرض ها – آزمون استودنت (استیودنت) یا تی (t) – آزمون همبستگی پیرسون – آنالیز واریانس – آزمون مقایسات میانگین (آزمون دانکن و LSD- آزمون روایی و پایایی و قابلیت اعتماد پرسشنامه با استفاده از آلفای کرونباخ- آزمون ناپارامتری کروسکال والیس – آزمون همبستگی ناپارامتری (آزمون کندال و تاو) – جداول فراونی- آزمون کی دو (خی دو یا مربع کای) – انجام نظر سنجی و تحلیل اطلاعات آن – و هر آنچه که از علم آمار به عنوان راهنمای شما در تایید یا رد فرضیه یا فرضیات تحقیق انتظار دارید . . . .

راهنمای ثبت سفارش در مرکز تحلیل آماری آتی نگرمهر:

شرکت مهندسی آتی نگرمهر سرویس تجزیه و تحلیل تخصصی آماری با نرم افزار Spssرا به صورت شبانه روزی ، با تعرفه ای بسیار مناسب ، کیفیت مطلوب و ضمانت کیفیت تحلیل ارائه می نماید . تمامی تحلیل های ارائه شده به صورت تایپ در یک فایل Wordمی باشند . دقت ، سرعت بالا ، کیفیت عالی تحلیل و پاسخگویی شبانه روزی نوید خدمتی امن و سریع و آنلاین را می دهند . برای ثبت سفارش و بهره مندی از خدمات تحلیل آنلاین و تخصصی وب سایت مطابق راهنمای زیر عمل نمایید :

1. داده ها ی خود و هر آنچه که از spssاز ما می خواهید را به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدارسال نمایید .

2. یک SMSبا متن NEW Dataبه شماره پشتیبانی 300084150424 ارسال نمایید .

3. در اسرع وقت فاکتوری به ایمیل تان ارسال می شود .

4. در صورت تایید مندرجات فاکتور، یک SMSبا متن تایید شد  ارسال نمایید .

5. تحلیل در تاریخ اعلام شده به ایمیل تان ارسال می شود .

 

مزایای استفاده :

تحویل فوری !

تجزیه و تحلیل آماری توسط کارشناسان آمار و علوم اجتماعی

تحلیل توصیفی و نمودارها و جداول آماری مورد نیاز

تحلیل آماری انجام شده در قالب فایل Wordکه به آسانی قابل اضافه شدن به پژوهش نامه شماست

تحویل پروژه در زمان اعلامی در فاکتور

تا یک هفته گارانتی تصحیح و بازبینی

آنلاین بودن حتی روز های جمعه

کاهش هزینه های جنبی مشتریان

ارائه تخفیف های مقطعی

توضیح روند انجام کار و تحلیل نتایج

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت مهندسی آتی نگر مهر می باشد .